Září 2009

Prolog 2

1. září 2009 v 14:29 | Netri
A druhá část...


Prolog 1

1. září 2009 v 14:28 | Netri

Prolog

Veari, odlehlé městečko v lesích. Veari, místo s hlubokou, tajemnou historií. Veari, svět, kde má každý svůj úděl, svoji stranu i předem určené nepřátele. V tomto městečku se střetávají síly dne a noci. Síly dobra a zla.
Na jedné straně Bílí, pod vedením Boha Světla, na druhé straně Černí, pod vedením Bohyně Tmy.
Už od nepaměti mezi sebou vedou tyto strany nemilosrdný boj na život a smrt. Už od nepaměti umírají lidé v tomto městě nikoli smrtí přirozenou, nýbrž rukou svých nepřátel.
Takový je Veari, kdo tu chce žít, musí se přizpůsobit, musí bojovat, musí své nepřátele zabít dříve než oni zabijí jeho.

Tajemství sedmikrásek

1. září 2009 v 14:24 | Netri
Prázdniny jsou za náma, léto pomalu končí. Končí i naše letní románky, už nejsme tolik rozjančení, rozradostnění. Nastává období školy, období vzpomínek, období sentimentu, melancholie. Přemýšlíme...
Ale dost úvah o změnách, které nastávají. Hlavní je, že jsem opět zpět a přidávám novou povídku, tentokrát absolutně mimo žánr, který obvykle píši.
Tajemství sedmikrásek je fantasy povídka, která vznikla na motivy jednoho z mích praštěných snů, kdy se realita střídala s fikcí, kdy skutečné postavy navštívili mnou vymyšlený svět. Tahle povídka jepříběh plný tajemství, zrady, plánů na zničení nepřátel, bojů, ale i zamyšlení nad tím kým jsme, co dokážeme a co je smrt. A nebyla bych to já, kdyby tam nebyla i láska.
Tak hezké čtení přeji, doufám, že si to někdo přečte a okomentuje, jelikož právě komentáře mi dodávají sílu psát.

Btw: Mám nový vzhled blogu. Díky moc autorce :)

A jelikož to má více než kolik je povolených znaků, prolog přidám v dalším článku :)