Červenec 2008

Dream about end

19. července 2008 v 21:56 | netri |  jednorázovky
Dne
s se mi zdál zvláštní sen. Už nevím o čem v něm šlo, ale vím jaký byl konec. Či prostředek? Vlastně jediné co vím, je to, že jsem se probudila v tom snu. Ano, ne ve skutečnosti, ale v tom snu. Zvláštní, že? No, přečtěte si to. Je to udělaný jako povídka, tak doufám že se vám to bude líbit. jinak, písnička k tomu je od Kipělova - Ya svoboden. Uplně úžasná písnička. Písnička Temných...Ano, četla jsem Denní hlídku :D:D

3.kapitola

15. července 2008 v 20:59 | Netri
3.kapitola je zde. Doufám že vás tahle povídka baví...napište mi prosím komentář. Pokud jich tam bude minimálně hm...deset od různejch lidí, přidám další kapitolu Princezny...:D Tak hezký čtení...jinak, omluvte možné nesrovnalosti v týhle kapče, některýma věc,a si nejsem přímo jistá. Písnička k tomu je od Pink - Family portrait. Celkem se k tomu hodí:D A napište do komentů kterou s hlavních postav máte nejradši:)

2.kapitola

7. července 2008 v 16:16 | netri
Heh, druhá kapitola téhle povídky je tu. Prosím, piště komenty. Nic neni pro autora lepšího, než když mu někdo napíše nějakej koment:) Písnička k tomuhle je od Ricka Martina - Maria.