Červen 2008

Prolog

30. června 2008 v 18:10 | Netri
Moc dobře vím, že někteří čekají na Princeznu, ale prostě na ni ted' nemam inspiraci. Navíc, HP povídky mě už moc nebaví. Nebojte, nechci tim říci, že už nebudu Princeznu psát, jenom si prostě dám na chvíli pauzu a budu se věnovat jinému tématu. A co je tím tématem? Ted' vysílají na Nově různé krimiseriály, na kterých šíleně ulítávám. Proto budu psát FF na tyto seriály. (Jednu už jste mohli číst). Konkrétně, v této povídce s názvem "Just like sisters" budou postavy ze čtyř krimi seriálů a to: Cold case (odložené případy), CSI: Miami (Kriminálka Miami), CSI (Kriminálka Las Vegas) a Bones (Sběratelé kostí). Bude to slátanina, ale už mam napsanou třetí kapitolu a šíleně mě to baví. :)
A o čem to bude? Pět dívek se z různých důvodů účastní třítýdenního letního tábora, který jejich život celkem dost ovlivní. Jaké byli v 16 a jaké jsou ted', v dospělosti? Kam až klesli, kam až stoupli? Změnili se hodně?
Hlavními postavamy jsou : Lilly Rushová (CC), Sara Sidleová (CSI), Calleigh Duquesne (CSI:Miami), Temperance Brennanová (Bones) a Katharina Thompsonová (autp.)
A žánr? Nečekejte žádné drama, bude to spíš romantika s pohádkou :)
Tak první kapitola je zde a k tomu ještě písnička od Sonaty Arctici.

If I die Tomorrow

23. června 2008 v 22:32 | netri |  jednorázovky
Poslední dobou měnim téma svých povídek. Přestává to být Harry Potter a začínají to být odložené případy. (Znáte snad ten seriál, že?) Proto sem dneska sepsala tuhle krátkou povídečku. Je to FF na Odložené případy. Romantickej blábol, ale poslední dobou jsem šíleně romantická. No, písničko použitá do povídky se jmenuje "If A die Tomorrow" od metalové skupiny Mötley Crüe. Doufám, že se bude líbit. Jinak, pairing L/S...Ti co sledují, ví.
Jo a málem bych zapomněla. Překlad je z blogu http://rock-punk-music.blog.cz/. Doufám, že to autorce překladu nevadí :)

39.kapitola

6. června 2008 v 19:00 | netri |  Princezna temnot
Ha, neni sobota a já stejně přidávám kapitolu. To chce potlesk. Zase je krátká a nic se v ní neděje, ale to vám nevadí že? :D Jinak, pište komenty, ale jenom slušné :) (Radku, pokud tam zase napíšeš to co předtim, slibuju, že tě zabiju. Klidně i na vejletě.)
Zapněte si repráky. Hraje písnička od Goo Goo Dolls. Je to úplně úžasná písnička. Doufám že se bude líbit.