Květen 2006

anketa3

24. května 2006 v 15:46 | netri (lilianka)
líbí se vám muj blog?
Pište i komentáře

anketa 2

24. května 2006 v 9:39 | netri (lilianka)
tady je druhá anketka.

Harry potter

24. května 2006 v 8:48 | netri
Všichni jste už určitě někdy slyšeli o Harrym Potterovi , takže doufám že nemusím psát nic moc podrobněji.
1.díl: Harry Potter a kámen mudrců.: 11-ti letý chlapec Harry Potter se dozvídá o tom že je čaroděj a také o tom jak zemřeli jeho rodiče. Jde do školy čar a kouzel v Bradavicích , kde si nachází dva dobré kamarády : Ronalda Weasleyho a Hermionu Grangerovou. Také si však našel nepřátelé.Mezi největší z nich patří Draco Malfoy a Severus Snape (učitel lektvarů). Harry se dostal do famfrpálového týmu a s Ronem zachránili Hermionu před trollem. Trojice se dozvídá o strašlivém,trojhlavém psovi Chloupkovi ve třetím poschodí. Domyslí si, že pes něco hlídá a zeptají se na to Hagrida (hajný). Ten se jim zmíní o nějakým Nicholasi Flamelovi a oni začnou pátrat. Dopátrají se až k informaci o kameni mudrců, který vytvořil právě Flamel. Myslí si že Chloupek hlídá právě kámen a mají pravdu. Zmýlili se však v tom že kámen chce ukrást Snape.Vydají se do 3.patra se záměrem kámen zachránit, přejdou přes mnohé nástrahy, kde je Ron raněn a Hermiona ho dvádí pryč. Harry se vydává dál až narazí na Quirella (učitel obrany proti černé magii) jak se pokouší získat kámen. Nakonec Harry nad Quirellem a Voldemortem vítězí. Kámen je zničen a Harry štasten.
2.díl: Tajemná Komnata; Po zvláštním setkání s domácím skřítkem Dobbym a letecké záchraně Ronem a jeho bratry směřuje 12-ti letý Harry zpátky do školy. Na Halloween zjistí, že byla otevřena Tajemná komnata a musí se mít na pozoru před Zmiozelovým dědicem. Všichni si myslí, že tímto dědicem a pachatelem tajemných útoků je Harry. S Ronovou pomocí najde vchod do Tajemné komnaty, zachrání unesenou Ronovu sestru Ginny, zabije baziliška a zničí deník zanechaný mladým Lirdem  Voldemortem. Z vděčnosti za Dobbyho varování Harry domácího skřítka osvobodí.
3.díl : Harry Potter a vězeň z Azkabanu
Harry začíná třetí rok školy s vědomím, že Sirius Black, trestanec z Azkabanu, uprchl. Později se dozví, že Black je jeho kmorem, a také že právě on vydal jeho rodiče Voldemortovi. Po několika divokých soubojíh s Mozkomory Harry přesvědčí nového profesora obrany proti černé magii Lupina, aby jej naučil Patroovo zaklínadlo (jediné kouzlo které působí na mozkomory). Harry, Ron a Hermiona se setkají s Blackem, avšak zjistí, že on sám byl falešně obviněn svým přítelem Peterem Pettigrewem, který se skrývá v podobě krysy Prašivky a který je Voldemortovým služebníkem. Hermiona a Harry putují zpět v čase,aby se zachránili před Mozkomory, a s pomocí hipogryfa Klofana osvobodili Blacka.
ostatní díly možná někdy napíšu

6.kapitola

24. května 2006 v 8:23 | netri (lilianka) |  Lily Potter
První hodina obrany proti černé magii
Lily se probudila až na ošetřovně.U její postele stála madame Pomfreyová a vystrašení kluci James se Siriusem.Velmi ji zajímalo jak se dostala na ošetřovnu a také se na to zeptala. Kluci vyděšeně vykřikli, zřejmě si nevšimli že se Lily probudila.První se vzpamatoval James. "Přinesl tě sem prý nějaký havraspárský kluk."odpověděl a usmál se.
"Co se stalo?"vyhrkl po chvíli ticha.
"Malfoyová mě napadla se svými kamarády,před učebnou lektvarů."vysvětlila Lily a pokusila se vstát. Madame Pomfreyová ji však znovu stáhla do postele.
"Musíte ještě ležet,slečno Potterová. Jdu vám uvařit jeden lektvar proti bolesti až potom budete moct jít."" řekla nabručeně a odešla.
Po dvaceti minutách už všihni vycházeli z ošetřovny. Zjistili, že jestli chtějí stihnou alespoň jednu hodinu obrany proti černé magii musí si pospíšit a hlavně nezabloudit.Do učebny dorazili zrovna když profesorka Hillová předváděla pár kouzel.
"Kde jste byli děcka?"zeptala se jich profesorka vlídně.Všechny oči ve třídě se na ně upírali.
"Na ošetřovně, paní profesorko." odpověděl rychle James.
"Dobře,posad´te se na volná místa."nakázala profesorka a věnovala jim svůj úsměv.
James našel místo s Nicol, Sirius s bláznivou Julii a Lily si sedla k Míše.
"Kde si byla Lily?" byla zvědavá Míša.
"Na ošetřovně, ale ted´ raději ticho." napomenula ji Lily, protože Míša zase chtěla něco říci.
"Zkusíme si odzbrojovací kouzlo. Formule je Expelliarmus.Kdo to chce zkusit první?" začala profesorka a přerušila všechen hovor ve třídě.
Přihlásila se skoro polovina třídy, mezi nimi i Lily. Profesorka si nevybírala dlouho, téměř okamžitě Lily vybrala a s ní ještě Julii.
Dívky natáhli ruce s hůlkami proti sobě a začali se soustředit. První začala Julie . "Expelliarmus" vykřikla a Lily vylítla hůlka z ruky.Ted´ se připravila Lily, byla nervózní a ruka s hůlkou se jí klepala. Tušila že se něco stane a měla pravdu. Jakkmile vykřikla zaklínadlo nevylétla Juliina hůlka z ruky, ale Julii kouzlo odhodilo.
Všichni k ní rychle běželi. Naštěstí byla v pořádku.
"Promiň Julie, d-d-doopravdy jsem to nechtěla" vykoktala Lily a těžko zaháněla pláč.
"Dnešní hodina končí, můžete jít, ty Julie si raději dojdi na ošetřovnu a Lily pojd´ za mnou." zadala rozkazy a mávla na Lily. Ta se udiveně zastavila. Profesorka počkala až ostatní odejdou a pak začala: "Lily, musíš se kontrolovat. Máš velikou sílu, ale když ji nebudeš umět ovládat zkončí to špatně" řekla a poslala Lily pryč.

5.kapitola

24. května 2006 v 8:22 | netri (lilianka) |  Lily Potter
Útok
Zelené světlo se rozlilo po tmavé místnosti ,ozářilo černovlasého muže padajicího k zemi.Byl mrtví.Někdo hlasitě křičel ,nějaká žena."Pomsta bude brzy vykonána"řekla chladně a bez lítosti žena v kápi.Natála ruku a....
Lily se probudila,třásla se po celém těle a rozbrečela se.Tento sen se jí zdal už po několikáté ,ale vždy nebyl dokončen.Věděla o čem je,byl o smrti jejich rodičů.
Otřela si slzy a vytáhla fotoalbum jejich rodičů. Na jedné fotce byl i ten dům na Grimmauldově náměstí,velice se podivila ,ale rozhodla se o něm mlčet.Uložila album a znovu usla.
Ráno ji probudilo hlasité šuškání.Dívky, Michaela a Nicol se chystali na snídani a nechtěli probudit ostatní.Zřejmě sem ji to však nedařilo,protože se všichni probudili."Dobré ráno"pozdravila je omluvně Nicol a odešla.Míša šla hned za ní.Lily vstala, převlékla se a vyšla z ložnice.Rozhodla se jit na snídani bez Anny a Julie protože ty měli jinou zábavu.Ve společenské místnosti bylo plno.Všichni stáli u nástěnky a tak se Lily šla podívat také.Na bílém pergamenu stálo:
Famfrpálový trénink se budou konat někdy v řijnu, budou se hledat : odrážeč , střelec a chytač.Přihlásit se může každý koho famfrpál baví a nebál se ho hrát.Více vám dáme vědět.
celé zbývající družstvo:kapitán Michael Hugh
střelkyně:Terry Poul
Ivette Simons
brankář Filip Moore
Lily nechtěla za družstvo hrát a tak když se kluci Weasleyovi Sirius a James o něm při snídani bavili ,neposlouchala je.Raději studovala svůj nový rozvrh.První dvě hodiny měli prváci lektvary se Zmiozelskýma a s profesorem Gornerem.Ten byl prý protivný mrzout a měl rád jen svoji Zmiozelskou kolej.(něco jako Snape,ale nebyl to smrtijed)
Další dvě hodiny měli Obranu proti černé magii ,také se Zmiozelskýma a s profesorkou Hillovou,ta nikomu nenadržovala a byla spravedlivá (něco jako McGonagallová).Po obraně měli už volno.
Když se všichni nasnídali ,tak se vydali na své hodiny.Lily se připojila k Míše,která se pohádala s Nicol.U sklepení se však Míša odpojila a odešla.Lily pokračovala sama.Byla kousek od už plné učebny ,když ji zastavila Narcissa Malfoy a její starší kamarádi
"Co tady děláš Potterová"zeptala se blondýnka.Lily nebojácně odpověděla:"Co by,jdu na lektvary a vy mě prosím pust´te."
"Ts,ty se nás nebojíš?" zeptala se Narcissa chladně
"Ne a nevidim důvod proč bych měla."odpověděla Lily stejně chladně.Narcissa mávla rukou a její starší kamarádi začali Lily mlátit.Ta neměla šanci jim zdrhnout a tak se alespon dala do křiku.Dříve než ji někdo mohl zaslechnout,omdlela.

4.kapitola

24. května 2006 v 8:20 | netri (lilianka) |  Lily Potter
Poprvé v Bradavicích
"Prváci ke mě,tak prváci nebojte se" zakřičel obrovitý muž Rubeus Hagrid.Kolem něj se vytvořila skupina malých a vystrašených prváků,Lily byla mezi nima.
"ted přeplaveme jezero na člunech,ty sou pro 4 lidi,tak si sedněte teda po čtyřech"řekl poloobr.Lily si sedla se Siriusem,Jamesem a Harrym.
Asi v polovině jezera se před všemi objevil nádherný hrad osvícený lucernami.Lily si domyslela že to jsou Bradavice,její nová škola.
Když vystrašení prvnáčci vstoupili do hradu uvítala je profesorka Hillová,ta profesorka která dělala kontrolu ve vlaku.
"Za chvilku vstopíte do Velké síně a budete Moudrým kloboukem rozděleny do kolejí.Ty se jmenují Nebelvír,Mrzimor,Havraspár a Zmiozel.Tak a ted´ pojd´te"uvítala je. Všichni poslechli a vydali se za profesorkou, která otevřela dveře do Velké síně.Lily byla překvapená ,čekala že to bude velké ale takhle?Bylo tam pět stolů :4 dlouhé kolejní stoly a 1 stůl učitelský.
"Dobrý večer"pozdravil studenty ředitel.Mohlo mu být tak kolem 50-ti let ale vypadal starší.
"Až přečtu vaše jméno,sednete si na stoličku,dáte si na hlavu Moudrý klobouk a až řekne jméno vaší nové koleje,půjdete k jejímu stolu"poučila je profesorka Hillová.
"Altantorov Agaton" malý,bledý chlapec se zlomenou rukou si nandal Moudrý klobouk ten bez rozmýšlení křikl MRZIMOR
"Miriam Johnsová" malá,hnědovláska došla vystrašeným krokem ke stoličce a posadila si na hlavu Moudrý klobouk.Ten chvíly přemýšlel ale pak vykřikl:HAVRASPÁR..Dívka si sundala kolobouk a při potlesku od havraspárského stolu si šla sednout.
"Narccisa Malfoyová" vysoká blondýna pohodila svými vlasy a šla se posadit ke stoličce.Klobouk ihned po nasazení vykřikl ZMIOZEL
"Moria Lansonová" hnědovlasá dívka šla do ZMIOZELU a Alexander Tromal do MRZIMORU.
Harry,Sirius a James šli překvapivě do Nebelvíru.
"Lily Potter" v síni to zašumnělo překvapením.Lily vykročila ke stoličce a neobratně se pasadila. Máš odvahu a jsi inteligentní.Kam tě ale dát? Udělám věc kterou sem ještě nikdy nedělal,vyber si tedy sama.Řekl Moudrý klobouk a Lily tiše zamumlala Nebelvír.NEBELVÍR vykřikl hlasitě Moudrý klobouk.Lily vstala a šla k Nebelvírskému stolu.Kluci ji už hlídali místo.
"Ahoj Lily,já sem Terry,ale tady mi říkaj Terko" představila se hezká černovláska sedíci proti Lily."A já sem Ivette,půjdu do třetáku stejně jako Terka"dodala krátkovlasá blondýnka.
Do prvního ročníku Nebelvíru patřili: dlouhovlasá knědovláska s copem Michaella,černovlasá Anna,zvláštní dívka Julie,už jmenovaní kluci Harry,Sirius a James a ježatý kluk Thomas.
"Heslo do společenské místnosti je slovo berle,zapamatujte si ho jinak vás Buclatá dáma nepustí dovnitř"řekl prefekt,když se najedli a seznámili s duchy."Nebelvír za mnou,pozor na schody,někdy se sami otáčejí"upozornil ho druhý prefekt,když šli do kolejní místnosti. "Znáte heslo?"zeptal se jich obraz Buclaté dámy.Lily to nepříjemně připomnělo dům na Grimmauldově náměsti a trochu se zatřásla."Berle"řekl jeden z prefektů a Lily to postavilo zpět z myšlenek na zem.Když všichni vešli do místnosti.Všichni udiveně oddychli. "Dívčí ložnice jsou po schodech nahoru do leva, klučičí také ale do prava"řekl znovu prefekt.Lily si šla přečíst s kým spí v ložnici.Na nástěnce bylo: Nicol Smithová
Michaella Hykyšová
Anna Newmaunnová
Julie Traceyová
Lily Potterová
Rozloučila se s klukama a šla do pokoje.Dívky tam už byli a jediná postel byla nejblíže ke dveřím .Lily to nevadilo,protože se chtěla nejprve představit."Ahoj holky"
pozdravila "Ahoj" pozdravili všechny.Chvíly si povídali a pak všichni usli.

3. kapitola

24. května 2006 v 8:18 | netri (lilianka) |  Lily Potter
Ve vlaku
Když nastoupila do vlaku dlouhohledala než našla jedno volné místo.Vešla do kupé a zeptala se : "Je tu volno?"
"Vidíš tu snad nějaký?!Tak vypadni" ozvalo se dívčím chladným hlasem. Byla to Narcissa Malfoyová.
Lily smutně zavřela dveře kupé a šla hledat jiné.Došla až na konec vlaku když narazila na jedno kupé.Bylo skoro plné, ale zkusit to mohla.Otevřela dveře a zeptala se: "Je tu jedno místo?".
"Ano samozřejmě ,ale budeš tu mít docela málo místa" odpověděli děti v kupé.
"To nevadí" řekla Lily a usadila se na jedno prázdné místo.
Jeden hnědovlasý a docela pohledný kluk se zeptal: "Jak se jmenuješ?"
"Já sem Lily a vy?"
"My jsme rodina Weasleyových" odpoveděla mladá, zrzavá dívka.
"Dobře ,ale vaše křestní jména?" zeptala se s úsměvem Lily
"Já sem Sirius" řekl druhý hnědovlasý chlapec ,který teprve ted´ promluvil.
"Hezké jméno"
"Dik Lily a jak se jmenuješ příjmením?"
"Potterová" odpověděla Lily ,ale zděsila se když na ni všichni vykulili oči.
"Doopravdy Potterová?"zeptal se ten druhý hnědovlasý chlapec tak strašně podobný Siriusovi. Lily později zjistila že se jmenuje James.
"Ano a proč vlastně?"
"No protože náš otec je tvůj kmotr a tvého otce to byl nejlepší kamarád,my máme skoro všichni jména po Potterových nebo jejich blízkých,tak třeba já Sirius se jmenuje podle kmotra tvého otce,brácha James podle tvého dědy a tady Harry podle tvého otce."
"Aha to já nevěděla." zesmutněla Lily a jen ztěží zadržovala slzy.I když se svými rodiči strávila jen malou chvilku a skoro si na ně nepamatovala tak při jakékoli zmínce o nich měla na krajíčku.
"Do jakého půjdete ročníku?"zeptala se když se vzpamatovala
"já do 1 a tady James taky" odpověděl Sirius
"Já do 3,Harry do 1 a Lenka do 2" řekl Remus ten asi nejstarší
"No mi půjdeme do 2 a 3 teda Albus do 2 a já Jennifer do 3" řekla mladá černovláska
"To je skvělí zase jste na nás zapomněli.Já pujdu do 2 a Michaell do 3" řekla zrzka Christina. "A všichni co už ve škole byli jsou v Nebelvíru" dodala Chris.
Ještě asi dvě hodiny si povídali až Remus řekl: "už bychom se měli převléknout do hábitů.Než příjde kontrola"
"Jaká kontrola?" zeptala se Lily
"Ale vždy chodí před Bradavicemi kontrola,zda je všechno v pořádku" odpověděl Remus.
Všichni se tedy převlékli a měli štěstí ,protože se hned otevřeli dveře a do v nitř vstoupila jedna z profesorek ,měla delší hnědé vlasy a hnědě oči.
"Vše v pořádku?" zeptala se všech ale dívala se jen na Lily
"Ano jistě"řekla Christina
"Tak nashledanou v Bradavicích" rozloučila se s nimi a odešla.
Najednou zahoukal a zabrzdil vlak . Všichni se začali hrnout ven.

2.kapitola

24. května 2006 v 8:17 | netri (lilianka) |  Lily Potter
Děravý kotel
Lily se zeptala hospodského: "Nevíte kde jsem?"
"jste u vchodu do Příčné ulice, předpokládám že jste Lily Potterová a jdete si nakoupit věci do Bradavic" přivítal ji mile hodspodský.
Jakto že ji tu všichni znají? Všichni , protože když hodspodský jménem Tom řekl to jméno všichni ztichli.
"ano, ještě slečno Potterová máte si u mě vyzvednout klíč od Gringottovic banky a hůlku vašeho otce , předpokládám že tu i do zítřka přespíte,že?"
"Ano asi ano" zakoktala Lily.
"Počkejte chvíli ,ukážu Vám váš pokoj,ale jestli chcete jít rovnou na Příčnou nechte si tu svůj kufr a tady máte klíček "řekl Tom a podal ji klíček od trezoru.
Když Lily vešla do Příčné ulice,udivila se,tolik kouzelníků ,čarodějek a kouzelných obchodů ještě nikdy neviděla.Nejdříve se rozhodla jít do banky pro peníze.V bance ji však udivila další věc,byli to skřetové.K jednomu přišla a koktavým hlasem pravila: "D-d-dobrý d-d-den chtěla b-b-bych si vybrat peníze jsem Lily Potterová"
Skřet se na ni podíval a zeptal se: "Máte klíček ? "
"Ano jistě "řekla Lily už jistějším hlasem než předtím.
Další překvapením musela čelit v trezoru,kde bylo tolik peněz,že ji stoho rozbolela hlava.Vybrala si: 100 galeonů,50 srpců a 10 svrčků.Hned na to si šla koupit potřebné věci jako jsou: kotlíky,učebnice,hábity....
Zbytek dne už jen odpočívala a přemýšlela o tom zvláštním domě na Grimmauldově náměstí.
2. září zaplatila útratu a zeptala se Toma kudy se jde na nádraží. On ji to laskavě vysvětlil a Lily vyrazila na cestu..
Když dorazila na nádraží, přečetla si svůj lístek na vlak přiložený k dopisu, který dostala v Děravém kotli.
Naštěstí ji Tom vysvětlil jak se na nástupiště dostat .Chvíli ji tedy trvalo se dostat na nástupiště , ale asi po 5 minutách na to přišla.
Vstoupila na nástupiště a uviděla velkou červenou lokomotivu a mnoho malých ale i velkých kouzelníků.

1.kapitola

24. května 2006 v 8:15 | netri |  Lily Potter
Lily Potter
Úvod
Určitě znáte příběh Harryho Pottera. Toto vyprávění je volné pokračování HP.
Jmenuje se Lily Potterová (dcera Harryho Pottera ). Vypráví o tom, jak mladá dívka musí překonat všechnu nenávist ve škole a zneškodnit dceru Lorda Voldemorta: Belatrix.
Příběh začíná tím, že Harry Potter zabije Voldemorta, ožení se s Hermionou Grangerovou a po roce spolu mají dceru Lily. Jenže stane se nečekaná událost. Když jsou Lily tři roky, Harryho a Hermionu zabije kvůli pomstě zatajená dcera Voldemorta. Belatrix chtěla zabít i malou Lily, ale opakovala se historie Harryho Pottera .
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nečekaný dopis
"Lilyano kde jsi? Kam ses zase schovala? Copak jsem ti něco neřek´? Jedeme pryč a tak se budeš chovat slušně jasné a jestli ne,dáme tě ostříhat." křičel strýc Dudley na malou dívku.
Lily bylo tehdy 9 let a byla docela hezká. Měla dlouhé nazrzlé vlasy až po pás a zelené oči. Chytrá byla po matce a odvážná po otci. Žila u svých příbuzných. Strýc Duedley byl tlustý a ošklivý a teta Jane také tlustá a ošklivá měli dceru Marge .Bylo ji 10 let a byla ošklivá jak žába. Marge neměla Lily ráda, záviděla ji její krásu.
Když bylo Lily 11 let dostala dopis. Neukázala ho nikomu, jen si ho sama přečetla. V dopise stálo:
Byla jste přijata do školy čar a kouzel v Bradavicích (ředitel Remus Lupin).
Škola začíná 3. září , dostavte se 2.září na nádraží do spěšného vlaku do Bradavic.
Nakupte si prosím tyto potřeby ( na Příčné ulici): hůlku, kotlík, učebnice, hábity ...
zást. ředitele prof. Hermiona Hillová
Lily dosud nevěděla co jsou to Bradavice, věděla že její rodiče byli kouzelníci, ale o žádných Bradavicích nikdy neslyšela.
Tak uběhlo 10 dní, ale Lily nevěděla co dělat, říct to tetě a strýcovi nebo ne? Vyřešila to tak, že 1.září si zabalila kufr, napsala tetě a strýci dopis, že bude studovat v Bradavicích a že o ni nemusí mít strach. Když dorazila do Londýna nevěděla kam jít. Kde je ta Příčná ulice a nevěděla kde vůbec je ona sama.Byla na Grimmauldově náměstí. Sedla si na nějakou lavici a před očima se ji začaly dít divné věci. Už si všimla, že tu chybí dům číslo 12, ale ted´ tu zase byl. Jako kdyby se mezi domy číslo 11 a 13 vecpal ještě jeden. Lily vstala a šla k tomu neznámému domu a na dveřích stál nápis Blackovi. Lily se zhrozila, tak divné jméno ještě nikdy neslyšela .
Protože byla odvážná vešla do toho domu, ale tam bylo ticho. Lily zavolala :"Haló je tu někdo,"ale místo odpovědi se dočkala jen hrozivého křiku který vydávaly portréty na stěnách. Lily rychle vyběhla ven, vzala svůj kufr a zaběhla do nejbližší hospody kterou uviděla. Byla to ponurá místnost zvaná Děravý kotel.

smrt,to je ta žena

23. května 2006 v 21:11 | netri |  jednorázovky
Smrt,to je ta žena
Ta žena s ošklivou tváří
všechno jen maří.
Tvá láska velká
se s ní už setká.
Sedíš v koutě a slzy ti stékají po tváři. Díváš se před sebe a vidíš jen tmu a tmu. Cítíš smutek a už ani nevíš co je to radost. Sedíš tam už rok a štve tě to. Tu noc co se všechno zmařilo si pamatuješ jako dnes. Přišel si domů a už u vchodu si věděl co tě čeká. Vešel si do vnitř a zhrozil ses. Její tělo leželo na zemi rozedrané, všude byla krev a tys věděl co se stalo. Noc předtím byl úplněk. Klekl sis vedle toho co zní zbylo a slzy ti rozmazávaly vidění. Smrt si pro ni přišla...
Ta žena s vlasy černými
a očima bledými
Vzala ti tvojí lásku
tu nejkrásnější krásku.
I tu noc cos jí to udělal si pamatuješ. Cítil si jen bolest a pak chut' vraždit. Zapomněl sis vypít svůj lektvar. Jako krvežíznivá potvora si vtrhl do domu a povalil svou obět, která stála u okna. Začal si jí škrábat a kousat, bavilo tě to, nikdy si to nedělal, ale líbilo se ti to. Naposled si ji škrábl a utekl pryč. Ráno ses probudil v lese a byl od krve, uvědomil sis že si ZABIL...
Ta žena bez duše
všechno co chce může
život ti zmařila
a srdce zkazila.
Ted' toho lituješ, ale víš nic nevrátíš. Věděl si, že si zkažený, asi proto si začal vraždit pro zábavu. Cítil si, že jen tak můžeš omluvit co si udělal, ale mýlil ses. Zabil si mnoho dalších lidí, hlavně dětí. Začali ti říkat "Bláznivý zabiják", někteří tě litovali, jiní soudili, ale všichni uznali že si měl život zmařený...
Smrt, to je ta žena
dostala vše co chtěla.
Tak co ještě chce?
Tebe! Zoufalého pěšce.
Ted' sedíš v černé díře a víš že už ti nic nepomůže. Chytli tě, zatkli a ty sis konečně ulevil. Víš, že už nebudeš žít dlouho a nestěžuješ si, víš že ti to patří. Nemůžeš dýchat a chce se ti spát. Smrt si pro tebe jde.